CARİ İRSALİYE FATURALANMIŞ TOPLAM GECİKEN GÜN
Demirdöküm Maxicondense 65 Kaskad
DTYDEM 21785

Demirdöküm Maxicondense 65 Kaskad

Kazan / Kaskad / Boyler/Kaskad / Kazan Marka : Demir Döküm
Havale Fiyatı13.413,331 TL
Havale FiyatıGiriş Yapınız
Tek Çekim13.413,331 TL
Tek ÇekimGiriş Yapınız
Kredi Kartı13.413,331 TL
Kredi KartıGiriş Yapınız
- + SEPETE EKLE
Zamanında Teslim Adresinize zamanında teslim Müşteri Temsilcisi Doğru ürünü seçmenize yardımıcı olacaktır. Ürün Değişim Hizmeti Müşteri temsilcimizle görüşünüz.
Ürün Özellikleri
Ödeme Seçenekleri

Paslanmaz Çelik Eşanjör

Yeni tasarlanan paslanmaz çelik eşanjör daha yüksek korozyon direncine sahiptir. Bu sayede çok daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlanmıştır. Ayrıca, ısıl iletkenliği arttırılmış paslanmaz çelik eşanjör ile daha çok yoğuşma gerçekleşir. Verimin artması ile daha çok tasarruf sağlanmış olur.


Çevre Dostu

Mükemmel oranda karıştırdığı gaz ve havanın özel tasarım premix brulörde en verimli şekilde yakılmasıyla düşük baca gazı sıcaklığı ve düşük emisyon salınımı sağlar, çevreyi korur.


Yüksek Enerji Verimliliği ve Düşük Sarfiyat

Premix eşanjör sayesinde 109,5%’a varan maksimum verimlilik ve minimum ısı kaybı sağlar.


A+ Sezonsal Verimlilik Değerleri

%94 sezonsal verim değerleri ve A sınıfı enerji seviyesine sahiptir. MiPro Kontrol Ünitesi ile birlikte kullanımıyle A+ enerji seviyesine yükselir ve enerji tasarrufu sağlar.


Yağmur Toplama Aksesuarı

Yağmur ya da yoğuşma suyu kollektör tarafından toplanır ve bir hortum aracılığıyla cihazın sifonuna sürülür. Kazana herhangi bir sıvının girmesini ve elektronik ve metal parçaların sıvıdan etkilenmelerini engelleyerek Uzun Ömürlü Kullanım sağlar.


Hermetik Baca Bağlantı İmkanı

Kazan dairesinde havalandırma ihtiyacını ortadan kaldıran orijinal hermetik bacalar sayesinde esnek kurulum imkanı sağlar.


Otomatik Yük Ayarlama

Cihaz ısıtılacak mahalin ihtiyacına göre otomatik olarak kapasite ayarını kendisi yapar. Manuel ayar gerektirmez. Yüksek kapasitede çalışmayarak kapasite ihtiyacına göre çalıştığı için Enerji Tasarrufu sağlar.


By-passız ve Denge Kapsız Sistem

Yüksek kapasiteli sistem kurulumlarında denge kabı ve sistem pompası kullanımı zorun iken yeni MaxiCondense 48-65 Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar’da kullanılan üstün teknoloji sayesinde bu sistem aksesuarlarına ihtiyaç duyulmaz. Kazanınn direkt olarak sisteme bağlanabilmesi ile hem düşük maliyetli kurulum hem de tesisattaki dönüş suyu sıcaklığı düşük olduğu için tasarruf sağlanmış olur.


Yüksek Kapasite İmkanı

MiPro Kontrol Panosu ile 7 cihaza kadar kaskad yapılabilme sayesinde 445,5 kW’ya kadar kapasiteyi tek cihazdan kontrol imkanı sağlar.


Cihaz Üzerindeki Kontrol Panosundan Kontrol

Cihaz üzerindeki kontrol panosu ile boyler sensörü ve sistem üç yollu vanasını kontrol edebilir. İlave kontrol panosuna ihtiyaç yoktur


Modülasyonlu Yüksek Verimli Pompa

Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır.


Dinamik Hava Tahliye Sistemi

Isıtma sisteminin kurulmasından sonra tesisatta hava oluşur. Bu durum sistemin çalışma performansını düşürür. MaxiCondense 48 – 65 Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlarda kullanılan dinamik tahliye sistemi ile tesisatta hava kabarcıkları oluşmaz. Bu sayede cihaz içindeki komponentlerin zarar görmesi engellenerek uzun ömürlü kullanım imkanı sağlanır.


Eş Yaşlandırma

Her ünite, kaskad sisteminde değişebilir ısı yükünde çalışır. İlk ünite belli bir verime ulaştığında bir sonraki modül kaskad sistemde çalışır. Sistemde her cihazın eşit süre kullanılması sayesinde yüksek verim ve uzun ömürlü kullanım sağlar.


Kompakt Boyutlar

DemirDöküm MaxiCondense duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ergonomik ve kompakt boyutları, yan yana ve sırt sırta farklı montaj konfigürasyonları sayesinde yer tasarrufu sağlar.


Ödeme Planı